Mala šola animiranega filma

Januar posvečamo MALI ŠOLI ANIMIRANEGA FILMA.

Predstavljamo vam Slonove animirane priročnike, ki smo jih pripravili mentorji Društva Slon. Ustvarili smo jih z mislijo na vse, ki vas zanima ustvarjalni svet animiranega filma. V njih najdete koristne nasvete tako za likovno in vsebinsko zasnovo animacij kot rešitve bolj tehnične narave. Upamo, da vam bodo v pomoč in vam želimo obilo zabave pri ustvarjanju.

Za prvo animacijsko vajo lahko sledite spodnjemu videu in z njim ustvarite slikofrc za katerega ne potrebujete drugega kot svinčnik in kupček papirja.

Za redne objave Male šole animiranega filma pa spremljajte FB profil Društva Slon

Projekt Mala šola animiranega filma finančno podpira Slovenski filmski center, javna agencija Republike Slovenije.

tl_files/press/prijatelji/SFC.jpg